Licencja detektywa

Licencja detektywa
48

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Licencja detektywa

Czy myśleliście kiedyś o pracy w charakterze detektywa? To z pewnością było marzenie nie jednego małego chłopca. Ważne jest jednak to, że jest to całkowicie możliwe. Możesz zostać detektywem. Musi tylko spełnić kilka ważnych warunków. Jeśli to zrobisz, licencja detektywa jest na wyciągnięcie ręki. Oto najważniejsze warunki.

Po pierwsze, musisz posiadać obywatelstwo polskie lub obywatelstwo któregoś z krajów Unii Europejskiej. Po drugie, musisz mieć ukończone 21 lat. Kolejny warunek dotyczy wykształcenia. Nie ma tu zbyt wygórowanych wymagań. Musisz po prostu posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać musisz także pełną zdolność do wszelkich czynności prawnych. Nie możesz być także, co oczywiste, być osobą karaną. Przejść będziesz musiał także odpowiednie badania psychologiczne.

Teraz przechodzimy do warunków najważniejszych. Musi posiadać pozytywną opinię od Komendanta Powiatowego Policji. To także jest wymóg konieczny. Na koniec musisz także przejść odpowiednie szkolenia: z zakresu danych osobowych, ochrony informacji niejawnych, a także przepisów, które regulują pracę detektywa.

Review Overview
User Rating:
0/5
(23 votes)
Tags: , , , , , , , , , ,