Notariusz Jesionowa Katowice

Notariusz Jesionowa Katowice
38

Views

4.00 avg. rating (84% score) - 1 vote

Sporządzanie aktów prawnych i nie tylko

Jeśli ktoś zakupuje jakąś nieruchomość lub też chce ją sprzedać, musi skorzystać z oferty w rodzaju: notariusz Jesionowa Katowice. Te akurat usługi adresowane są do mieszkańców tegoż miasta i jego okolic, ale niewykluczone, że skorzystają z nich również osoby spoza tego regionu. Dajmy na to, że ktoś, kto mieszka w Gdańsku odziedziczy mieszkanie w Katowicach i wówczas to w tutejszej kancelarii najlepiej będzie załatwić wszelkie formalności z tym faktem związane.
Większości z nas kancelaria notarialna kojarzy się z miejscem, w którym sporządza się akty notarialne czy też akty poświadczenia dziedziczenia, ale to nie wszystkie usługi, jakie świadczy notariusz. Do tego dochodzą jeszcze m. in. sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, np. zgromadzeń spółek prawa handlowego, sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, składanie wniosków o wpis do księgi wieczystej
czy też przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów oraz danych, które umieszczone są na nośnikach informatycznych. Warto chyba wiedzieć o takich kompetencjach notariusza.

zobacz także: http://www.wycieczki24h.pl

Review Overview
User Rating:
0/5
(29 votes)
Tags: , , , , , , , , , ,